Dla kogo jeansy z wysokim stanem, dzwony, baggy…?

kobieta w jasnych dżinsach

Zastanawiasz się, jak dobrać jeansy do sylwetki? Komu pasują spodnie z wysokim stanem? Dla kogo dzwony, a dla kogo spodnie baggy? Wyjaśniamy!

Jeansy z wysokim stanem – dla kogo?

Do niedawna modne były biodrówki, a dzisiaj popularne stały się spodnie z wysokim stanem. Znaleźć je można w wielu sklepach – zarówno stacjonarnych, jak i online. Jeansy z wysokim stanem możesz zamówić na www.rubyy.pl, gdzie oferowana jest odzież damska wpisująca się w najnowsze trendy. Czy oznacza to, że tego typu spodnie są dla każdego? Niekoniecznie! Tak, jak spodnie biodrówki, tak i te z wysokim stanem muszą być dobrze dopasowane do sylwetki.

Jeansy damskie z wysokim stanem pozwalają optycznie wyszczuplić ciało, jednak nie każda kobieta może sobie na nie pozwolić. Owszem, spodnie sięgające talii modelują figurę, ale przeznaczone są tylko dla pań, które mają zaznaczoną talię. Tak więc postawić na nie mogą kobiety, które mają dobre proporcje sylwetki. Spodnie jeansy damskie z wysokim stanem dobrze wyglądają na figurze zbliżonej kształtem do klepsydry.

Nie oznacza to jednak, że panie o ciałach zbudowanych nieco inaczej muszą z nich zrezygnować. Czarne jeansy z wysokim stanem będą idealne dla pań o okrągłych kształtach. Dzięki nim niedoskonałości figury zostaną zatuszowane. Z kolei kobiety, które mają wystający brzuszek, koniecznie powinny postawić na spodnie jeansy z wysokim stanem, które mają guziki na przodzie.

Dla kogo spodnie dzwony damskie?

Spodnie z wysokim stanem mogą występować z różnego typu rodzajami nogawek. Zarówno jeśli chodzi o ich długość, jak i budowę. Dłuższe nogawki pozwalają wizualnie wyszczuplić sylwetkę, krótsze – określane jako cygaretki – sprawdzą się u pań o nienagannej figurze.

Kupić można zarówno dopasowane na całej długości – rurki, jak i spodnie dzwony z wysokim stanem. Na które postawić? To zależy od sylwetki. Mówi się, że spodnie rurki pasują tylko kobietom o idealnych proporcjach ciała. Za to spodnie dzwony jeansowe sprawdzą się u kobiet o niskim wzroście. Te z wysokim stanem sprawią, że sylwetka nabierze idealnych proporcji. A dla kogo będą spodnie z szerokimi nogawkami?

Komu pasują spodnie baggy?

Luźne nogawki, jakie mają spodnie baggy damskie, sprawdzają się u kobiet, które mają sylwetkę jabłka. Cechuje się szczupłymi nogami i biodrami, ale dużym brzuchem, biustem i ramionami. Luźne nogawki wyrównują proporcje ciała. Do pracy dobrym wyborem są eleganckie spodnie z wysokim stanem typu paperbag. Mają ozdobne wiązanie w pasie na marszczonej talii. Wspomnieć warto o luźnych spodniach z wysokim stanem – palazzo. Sprawdzają się na każdym typie sylwetki.

Spodnie z wysokim stanem pozwalają wymodelować sylwetkę. Ważne jest jednak, by odpowiednio dopasować je pod względem nie tylko wysokości talii, ale również długości i szerokości nogawek. Jeśli nie jest się pewnym, co najlepiej się sprawdzi, wówczas warto w sklepie przymierzyć różne warianty spodni z wysokim stanem, by przekonać się, w których sylwetka wygląda najkorzystniej.

  1. mar 16.2022 / 12:41 pm / Odpowiedz

    Bardzo podobają mi się baggy, ale jednak wydaje mi się, że do nich trzeba mieć odpowiednią sylwetkę, żeby nie wyglądać jak kopka siana. W sklepach trudno o modele dla dziewczyn plus size.

  2. sie 30.2022 / 1:10 pm / Odpowiedz

    Spodnie baggy wyglądają okropnie, nie ma w nich nic kobiecego.