Co założyć na randkę online? Randka przed kamerką a strój

Dziewczyna przed komputerem

Randka w obecnych czasach może już przyjmować różne formy. Nie zawsze musi wiązać się z wyjściem na miasto, do restauracji czy do kina. Na pierwsze spotkanie można umówić się także online. Możliwości do zaaranżowania randki w sieci nie brakuje, z pomocą przychodzą popularne komunikatory, do których wykorzystuje się kamery. Jak zachowywać się na takim spotkaniu online? I przede wszystkim – co założyć na randkę przed kamerką?

Randka online – w co się ubrać?

Randka przez Internet może być tak samo stresująca jak ta w „realu”. W końcu chodzi o poznanie kogoś, z kim możemy w przyszłości się związać. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dotyczy to także spotkań wirtualnych. Jak więc przygotować się do tego ważnego wydarzenia? Przede wszystkim należy zadbać o wygląd. Jak ubrać się na randkę radzi blog randkowy, należy skompletować strój tak, jak na spotkanie w rzeczywistości. Więcej dylematów, ale i możliwości mają kobiety. Czy na randkę online można założyć sukienkę? Oczywiście, że tak! Taka kreacja w ogóle nie będzie przesadą, w końcu chodzi o to, żeby atrakcyjnie wyglądać. Nie oznacza to jednak, że nie można wybrać stroju w stylu casual. Jeśli w tym czujemy się najlepiej, zdecydujmy się na elegancką koszulę i modne jeansy. Nie zapomnijmy przy tym o dodatkach w postaci biżuterii, w kamerce wiele można dostrzec.

przeczytaj także:  Jak ubrać się na randkę?

Randka przed kamerką a strój – o czym pamiętać?

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że podczas randki online stale będziemy pod obserwacją. Spotkanie może się przedłużyć, warto więc zadbać o to, by strój był wygodny, ale nie tylko. Wiele osób, odbywając konferencje video, przejmuje się jedynie górną częścią garderoby, bo to ją widać w kamerce. Może się jednak okazać, że będziemy musieli po coś wstać, pójść do łazienki, a nasz rozmówca zobaczy, że mamy na sobie spodnie od piżamy. Na takie sytuacje trzeba być szczególnie wyczulonym. Szykując się do randki online, należy zadbać o kompletny strój, będąc zestresowanym czy podekscytowanym łatwo się zapomnieć.

Randka online – na co uważać?

Podczas randki przez Internet istotny jest nie tylko strój czy makijaż. W kamerce będzie widać nie tylko nas, ale i otoczenie. Warto więc zadbać o kameralny nastrój, jeśli nie mieszkamy sami, trzeba uprzedzić, żeby nikt nam w tym czasie nie przeszkadzał. Wypada też posprzątać pokój. Jeśli rozmówca zauważy, że mamy bałagan, może to nie być na naszą korzyść. Wbrew pozorom, z takiej randki online wiele można się o człowieku dowiedzieć.

przeczytaj także:  Jakie ubrania wyszczuplają? Co zakładać, aby wyglądać szczuplej?

Randka online wcale nie musi być gorsza od takiej w rzeczywistości. Trudniej jednak o romantyczny klimat, ale i na to jest metoda. Warto wcześniej pomyśleć, jak zaaranżować przestrzeń wokół laptopa, żeby sprzyjała charakterowi spotkania. Można więc kupić świeczki, kwiaty, uwidocznić dekoracje. Obie strony powinny o to zadbać. Jeszcze przed randką warto zaplanować, co kupicie, co będziecie pić, może to być jakiś alkohol. Warto na randce online postarać się o wyjątkową atmosferę, by była ona niezapomniana.

  1. maj 10.2022 / 12:02 pm / Odpowiedz

    Haha serio? Randka online?:P To chyba przy białym związku. Tzn. ok, rozumiem pierwsze spotkanie, ale jeśli ma coś z tego być, to jednak polecam spotkanie twarzą w twarz. Przed kompem nie poczujesz feromonów;))