moda co to jest

6 par butów, które musi mieć elegancka kobieta! Podstawowe buty damskie

Baleriny, buty prosto ze stolicy mody Baleriny to nic innego jak wylansowane przez ikony francuskiego kina baletki o twardszej podeszwie. Te delikatne, kobiece obuwie sprawdzi się znakomicie w każdej stylizacji…. Eleganckie jesienne botki na płaskiej podeszwie Botki to rodzaj jesiennego damskiego obuwia, które nie wychodzi z mody już od kilku sezonów. Są proste i eleganckie, a do tego idealnie nadają się do każdej stylizacji….

Dziewczyna z wiszącymi kolczykami

Jak odnaleźć własny styl? Sposoby na stworzenie własnego stylu od podstaw

Oczywiście warto podpatrywać co dzieje się w świecie mody, ale nie zawsze noszenie tylko i wyłącznie tego co jest modne będzie świadczyło o twoim indywidualnym stylu…. W modzie wszystko bardzo szybko się zmienia, ale warto inspirować się coraz to nowymi trendami. Chodzi o to, by nie być zawsze poza sezonem i nie wyglądać zbyt staroświecko….

Kobieta z chustką w ręce

Czy można ubierać się modnie, stylowo ale tanio?

Wśród ogłoszeń na sprzedajemy.pl/moda-i-styl dostępnych jest wiele używanych, ale i nowych, modnych ubrań w korzystnej cenie. Wystarczy znaleźć interesującą nas kategorię z konkretną odzieżą i szukać odpowiedniego dla nas fasonu lub rozmiaru….

kobieta patrzy w lustro

Jak ubrać się do teatru?

Od kilku sezonów wciąż w modzie. Dostępnych jest wiele modeli, w tym bardzo wizytowe. Strój do teatru dla mężczyzny A co powinni zakładać do teatru panowie? Na ważne premiery smoking. Tylko kto go w ogóle ma?…